Jaarcongres Veranderen met impact

12okt09:3017:30Jaarcongres Veranderen met impact

Event details

De kunst van veranderen is belangrijker dan ooit. We staan voor complexe uitdagingen binnen onze organisaties en in de samenleving. Werken aan een inclusieve organisatie, organiseren vanuit schaarste, bijdragen aan een duurzame samenleving. Nieuwe vraagstukken die roepen om andere antwoorden. En die vinden we niet op platgetreden paden.

Veranderen is belangrijker dan ooit. We staan voor complexe uitdagingen binnen organisaties en de samenleving. Dit congres inspireert jou met de Inner Development Goals, vaardigheden die nodig zijn om maatschappelijke uitdagingen aan te pakken en beweging te creëren.

Deze derde editie van het Jaarcongres Veranderen met Impact laten we ons daarom inspireren door de Inner Development Goals; een unieke combinatie van vaardigheden die we nodig hebben om complexe maatschappelijke uitdagingen aan te pakken. Ze vormen een prachtige inspiratiebron voor leiders van de toekomst die met impact beweging willen creëren.

Laat je inspireren door de persoonlijke verhalen van topsprekers, krijg nieuwe inzichten over veranderkunde ook uit andere vakgebieden zoals de neurowetenschap en de kunst. En maak een stap als leider van de toekomst.

Programma

Sprekers en thema’s
Arend Ardon – Laat de onderstroom spreken
Gijs Scholten van Aschat – Geloofwaardig zijn als leider
Rik Spann- Van de groef naar de groove
Elke Geraerts – Veerkracht opbouwen
jacco van Uden – De kunst van veranderen
Ntjam Rosie – Verkennen en vinden van nieuwe wegen
Daniël Wolfs – Veranderfilosoof
Judith de Geus – Dagvoorzitter

Aankomende congressen: niet over Inkoop maar wel interessant voor inkopers

Voorwaarden

Het Jaarcongres Veranderen met Impact wordt georganiseerd door Verhaal met Impact, in samenwerking met The Change Studio. De facturatie wordt gedaan door Verhaal met Impact, daartoe geven we jouw gegevens aan hen door.

Groepskorting
Kom je met 4 of meer personen dan kunnen we je een groepskorting bieden. Mail naar info@managementboek.nl voor de mogelijkheden.

Meer

Tijd

12/10/2023 09:30 - 17:30(GMT+02:00)

Organisator

Verhaal met Impact

We geven ruimte aan verhalen die organisaties verder brengen en mooier maken. Door het inzetten van onze ervaring, kennis van experts en professionals en van de mensen om ons heen, zorgen we ervoor dat jouw verhaal verder gebracht wordt en de impact krijgt die het verdient. Ook een goed verhaal heeft namelijk pas impact als het een podium krijgt waarmee het de mensen bereikt.

We zijn er voor organisaties, organisatieprofessionals, auteurs en sprekers.


Onze visie

We helpen organisaties door verhalen bij elkaar te brengen waarmee de organisatie haar toekomst en purpose kan verdiepen. De organisatie van de toekomst is wendbaar, lerend, inclusief, verbonden en duurzaam. We maken ons dan ook hard voor de volgende onderwerpen, met een visie op nu én de toekomst, met de nadruk op verbinding, welzijn en welvaart.


Meer informatie

Scroll naar boven